Společné jarní turné metalové kapely Arakain a naší zlaté slavice Lucie Bílé je skutečným hitem letošního jara! Obrovský zájem ze strany fanoušků, pořadatelů i médií, vyprodaná drtivá většina koncertů turné a exkluzivní playlist složený z hitů i novinek – takové je jarní turné ARAKAIN & LUCIE BÍLÁ XXXIII. Kapela proto na velice úspěšné jarní turné ještě naváže a vyrazí v tomto jedinečném složení společně i na některé letní festivaly.

„Vzhledem k obrovskému zájmu o Arakain s Lucií Bílou ze strany fanoušků i pořadatelů, kdy jsme byli prakticky bombarodáni, jak dotazy všech, kteří se na vyprodané koncerty už neměli šanci dostat, tak i pořadateli, kteří měli zájem představit toto jedinečné spojení na svých akcích, rozhodli jsme se pro další společná vystoupení. Tentokrát v rámci letních festivalů “ vysvětluje manažer Arakainu Petr Kubáň.


Fanoušci se tak mohou na Arakain s Lucií Bílou těšit na několika letních akcích v ČR a třikrát vystoupí také na Slovensku. Na své si tak přijde i velké množství slovenských fanoušků, kteří během jarního turné neměli možnost Arakain s Lucií Bílou vidět.


V daném regionu, kde letní koncert proběhne, se vždy bude jednat o exkluzivní a zároveň poslední vystoupení roku 2015. Červencový koncert, konaný 31.7.2015, na novojičínsku zajišťuje Umělecká agentura Ivana Tomanová. Dodejme, že vzhledem k práci na novém řadovém albu Arakainu, neproběhne již žádné podzimní turné, a je to tak jedna z posledních letošních šancí vidět Arakain, navíc v unikátním složením s naší nejúspěšnější zpěvačkou Lucií Bílou.


U toho nemůžete chybět.

Více informací:

www.arakain.eu

www.luciebila.com

www.facebook.com/luciebila

www.facebook.com/arakainKontakt:
Petr Kubáň
Management & Booking
+420 603 432 595
manager@arakain.eu

Umělecká agentura Ivana Tomanová
Kunín 293
74253
+420 603 975 194