Již čtvrtý ročník "LEGEND" Vám nabídne opravdovou legendu, a to skupinu SMOKIE. Smokie je anglická hudební skupina, která byla založena v roce 1965 a dosahovala nejvýraznějších úspěchů v 70. letech 20. století. Smokie hráli glam rockovou hudbu. Skupina existuje, byť v pozměněném složení, až do dnešních dní.

Jako host zahraje kapela ARGEMA. Argema je česká rocková hudební skupina, kterou založili v roce 1982 Zbyněk Horák, Josef Pavka, Karel Holomáč, Slávek Borovička, Olda Gistr a Jarda Pavelka. Sestava skupiny se během své existence několikrát změnila, ale v současnosti tvoří Argemu 5 členů. Jméno skupině dali podle největšího afrického nočního motýla Argema mittrei.


Tento koncert je jedinný na Severní Moravě a pro Nový Jičín to bude opravdu velká pocta hostit skupinu takového světového významu. Návštěvníci se mohou těšit na velmi kvalitní zvuk a světla. Smokie zahraje ty největší hity z celé své hudební éry. Také Argema jistě potěší návštěvníky jak starými hity tak i novými. Kapela 27.4.2013 oslaví svůj již 3000. koncert, který oslaví ve sportovní hale v Hluku.

A stejně jako každý rok, i letos pro Vás jistě pořadatelé připraví speciální překvapení...